روم سرویس

روم سرویس خدماتی شخصی‌ است که توسط هتل‌ های متوسط و لوکس به مهمانان ارائه می‌‌شود که به آنها این فرصت را می‌‌دهد که غذایی بی‌ نظیر و متفاوت را سفارش دهند و در اتاق خود میل کنند و تجربه ای منحصر به فرد را برای خود رقم بزنند.

روم سرویس یکی‌ از قسمت ‌های   بخش غذا و نوشیدنی است. اگرچه این بخش مستقیماً به اتاق ‌ها خدمات ارائه می‌‌دهند ولی‌ بخشی از دپارتمان خانه داری نیست. اصولا هتل‌ های کوچک خدمات روم سرویس ارائه نمی‌دهند ولی‌ یکی‌ از فاکتور‌های مهم در هتل‌ های ۳ستاره به بالا ارائه اینگونه خدمات است. در بسیاری از هتل‌ ها خدمات روم سرویس همزمان با شیف کاری رستوران ارائه می‌‌شود ولی‌ در هتل‌های دیگر این خدمات ۲۴ساعته است.

مینی بار

به یخچالی که در اتاق های هتل قرار می دهند مینی بارMINI BAR   می گویند.
یخچال در اتاق یکی از خدمات بخش روم سرویس ROOM SERVIS است که قبل ورود مسافربه اتاق خوراکی ازقبیل انواع شکلات،انواع نوشابه ها,تنقلات که معمولا مورداستفاده مسافرین قرارمی گیرددرآن قرارمیدهند.

این مواد خوراکی درهمه اتاق ها یکسان است فقط برای مسافرین VIP موادخوراکی متفاوت ورایگان خواهد بود که مواد خوراکی اختصاصی یا گلرایگان حتما همراه با کارتی که از طرف چه شخصی برای اتاق اوارسال شده همراه است

روم سرویس 24 ساعته هتل، امکان ارائه غذا و پذیرایی در اتاق را برای کلیه میهمانان و در 24 ساعت شبانه روز با سرویس سریع و با کیقیت فراهم می آورد.

FaLang translation system by Faboba