banneraqua2

بزرگترین آکواریوم خاورمیانه در اصفهان

اولین تونل آکواریوم ایران با حجم 2 میلیون لیترآب شور و 33 آکواریوم مختلف از پنج قاره جهان ، با وجود آبهای شور و شیرین که در 3 بخش فلت آکواریوم یا آکواریوم قاب دیواری ، سیلندر آکواریوم یا آکواریوم استوانه ای و تاچ آکواریوم یا آکواریوم لمسی به صورت مجزا موجود می باشد
آکواریوم اصفهان در پارک جنگلی ناژوان در اصفهان واقع شده . این مجموعه در زمینی به وسعت 4000 متر مربع و در عمق 7 متری زیر زمین ساخته شده است. در این مجموعه ، آکواریوم های بزرگ 5 الی 10 متری ، آکواریوم های لمسی و سیلندر آکواریوم و نیز یک تونل آکواریوم به طول 35 متر و همچنین یک بخش عکس یادگاری ، فروشگاه هدایا و یک کافی شاپ هم طراحی و تعبیه شده است . برای اولین بار است که در کشور جمهوری اسلامی ایران یک مجموعه آکواریوم با این حجم احداث می گردد. آکواریوم اصفهان با سرمایه گذاری مشترک شرکت اقیانوس آکواریوم ترکیه و شهرداری اصفهان ساخته و به بهره برداری رسیده است.
امکانات ما شامل ، آکواریوم های بزرگ 5 الی 10 متری ، آکواریوم های لمسی و سیلندر آکواریوم و نیز یک تونل آکواریوم به طول 35 متر و همچنین یک بخش عکس یادگاری ، فروشگاه هدایا ، کافی شاپ و پارکینگی با مساحت 3000 میباشد در آکواریوم اصفهان کودکان میتوانند به گونه های مختلف از آبزیان غذا بدهند آنها را لمس بکنند ، لحظات و دقایق شاد و به یاد ماندنی را تجربه کتتد . این برای اولین بار است که در کشور جمهوری اسلامی ایران آکواریومی با این وسعت افتتاح میگردد .

در این آکواریوم از 5 اقیانوس دنیا گونه های مختلف آبزیان ، ماهیان آب های شور و شیرین ، ستاره دریایی و … به نمایش گذاشته می شوند .
   کل هزینه راه اندازی آکواریوم ناژوان بالغ بر 25 میلیارد تومان می باشد ،  این پروژه شاخص به صورت مشارکتی با یک شرکت ترکیه ای که جزو 10 شرکت برتر دنیا به شمار می رود ، انجام و به بهره برداری خواهد این پروژه همسو با استانداردهای جهانی و در نوع خود منحصر به فرد است که گردشگران زیادی را به سمت ناژوان هدایت خواهد کرد .
 میزان خاکبرداری و پی کنی این آکواریوم بالغ بر 35 هزار متر مکعب، بتن ریزی آن بیش از 7199 متر مکعب و میزان آرماتوربندی آن 635459 کیلوگرم بود است .
مدیر طرح ساماندهی مجموعه ناژوان با اشاره به اینکه آکواریوم ناژوان بزرگترین آکواریوم در خاورمیانه به شمار می رود، می افزاید: این پروژه همسو با استانداردهای جهانی و در نوع خود منحصر به فرد است که گردشگران زیادی را به سمت ناژوان هدایت خواهد کرد. وی تاکید می کند: قطار توسعه و پیشرفت در ناژوان به سرعت در حال حرکت است باغ خزندگان نیز همزمان با آکواریوم ناژوان مورد بهره برداری قرارگرفته است و طرح های بسیار جالب و کم نظیری برای ناژوان در نظر گرفته شده است.

ساعات بازدید آکواریوم اصفهان :

ساعات بازدید :  همه روزه از ساعت 10 صبح تا 7:30 شب ميباشد 

شماره تماس آکواریوم اصفهان :


031-37780013
031-37780014
031-37780083

bagh1
Photo 2017 04 30 12 09 06
Roomm6
Room3
Room2
Bagh2
Baghparandegan

مکان آکواریوم اصفهان

FaLang translation system by Faboba