Posto
یکی از اپلیکیشن‌های تقریبا جدید در عرصه گردشگری مجازی به‌ویژه برای پیداکردن رستوران‌های خوب و مناسب برنامه کاربردی پوستو است.

اپلیکیشن برای مسافرت

یکی از اپلیکیشن‌های تقریبا جدید در عرصه گردشگری، مجازی برنامه کاربردی پوستو است

این برنامه کاربردی به هر کشوری که سفر کرده و علایق گردشگری، غذا‌خوردن، نوشیدن و تفریحی خود را که در آن تعریف می‌کنید، برایتان پیشنهادات خوب در شهر مقصد معرفی می‌کند.

حتی می‌توانید مقصد‌های گردشگری که رفته‌اید را از طریق این نرم‌افزار با دیگر دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید. برای رستوران‌گردی، این اپ توصیه می‌شود.

 

cell phone blogاپلیکشن HotelTonight؛ برای پیدا کردن سریع محل اقامت

برای پیدا کردن اتاق در هتل‌های ارزان قیمت از یک هفته قبل از سفر تا لحظه آخر، می‌توانید در نقشه قابل فهم اپلیکیشن تخصصی سفر به نام HotelTonight به جستجو بپردازید. هرچند باید به خاطر داشته باشید که گاهی اوقات ممکن است دفتر رزرو هتل‌ها کاملا پر شده باشد و به همین خاطر به رزرو‌هایی که در وب‌سایت‌هایی غیر از وب‌سایت خود هتل صورت می‌گیرد، ترتیب اثر ندهند. بنابراین بهتر است بعد از اینکه در این اپلیکیشن اتاق مورد نظر خود را پیدا کردید، مستقیما با خود هتل هم تماس بگیرید تا مطمئن شوید که در قرارداد رزرو شما مشکلی پیش نخواهد آمد.
افرادی که از Apple Pay استفاده می‌کنند در این نرم‌افزار، خدمات ویژه‌ای هم دریافت می‌کنند. استفاده از نرم‌افزار آسان، رایگان و تصاویر با کیفیت خوب و اطلاعات ارزشمند در اختیار کاربران قرار می‌گیرد تا مکان‌های اقامتی را با قیمت‌های مناسب و وسوسه‌کننده در اختیار داشته باشند.


پک پوینت (Pack Point)

جمع کردن وسایل لازم برای سفر همان قدر که لذت‌بخش است، ممکن است گیج‌کننده هم باشد. گاهی نمی‌دانیم که برای مقصد پیش روی خود چه وسایل، لباس‌هایی نیاز است. اپلیکیشن پک پوینت به ما کمک می‌کند تا با وارد کردن زمان و مقصد سفرمان از تمام چیزهایی که برای مسافرت لازم است، باخبر بشویم.

از آن مهم‌تر این است که Pack Point درباره علایق و برنامه‌های شما در سفر هم اطلاعاتی می‌گیرد و بنابر آن‌ها پیشنهادات خوبی مطرح می‌کند. اپلیکیشن پک پوینت برای گوشی‌های اندروید و ios طراحی شده است و به رایگان قابل دانلود و در دسترس خواهد بود.


تراول بانک (TravelBank)

این اپلیکیشن به ما کمک می‌کند تا برآوردی از بودجه لازم برای سفر داشته باشیم. تراول بانک هزینه‌هایی مانند پرواز، هتل و غذا را مرتب محاسبه می‌کند و اطلاعات را در اختیار کاربر می‌گذارد. با اطلاعاتی که TravelBank فراهم می‌کند، از هتل‌ها، سرویس‌های حمل و نقل و رستوران‌های بهتری که با بودجه شما تناسب دارند، استفاده خواهید کرد.

در انتهای سفر هم اگر مبلغ باقی مانده کم‌تر از مقدار برآوردشده اولیه باشد، اپلیکیشن کد و امکان استفاده از جایزه‌ای را به کاربر می‌دهد. مثلا استفاده از خدمات رایگان اوبر به عنوان جایزه به فرد تعلق می‌گیرد. این اپلیکیشن هم می‌تواند یکی از بهترین اپلیکیشن های سفر برای کسانی باشد که می‌خواهند مخارج خود در سفر را کنترل و بهینه کنند. تراول بانک در دو پلتفرم اندروید و ios هم قابل دسترسی است و به رایگان ارائه می‌شود.

90396668 full

FaLang translation system by Faboba