شهر رویاها بزرگترین و پیشرفته ترین شهر بازی خاورمیانه

شهر رویاها یکی از بزرگترین و پیشرفته‌ترین پارک بازی خاورمیانه است که دارای 17 هزار هکتار مساحت و در ابتدای بزرگراه شرق اصفهان واقع شده است که دارای هفت بخش موضوعی مختلف در فضای باز و بسته است، در این مجموعه با توجه به ساختار معماری و جاذبه‌های متنوع شرایطی برای خانواده‌ها فراهم شده تا در هر گروه سنی و در شرایط آب و هوایی مختلف بتوانند لحظاتی بیاد ماندنی را تجربه کنند.

مجموعه شهر رویاهای اصفهان با مشارکت شـرکت ‌هایتکنولوژی چین به عنوان بزرگترین مرکز تفریحی و اقامتی کشور و درفضایی به مساحت ۱۷۰۰۰۰ متر مربع در شرق اصفهان اجرا شد. در این مجموعه با توجه به ساختار معماری و جاذبه‌های متنوع شرایطی برای خانواده‌ها فراهم می‌آید تا در هر رده‌ی سنی و در شرایط آب و هوایی مختلف بتوانند لحظاتی بیاد ماندنی را تجربه کنند. این پارک بازی مدرن با ۷ بخش موضوعی مختلف و مدرن و بیش از ۹۰ جاذبه متنوع در فضاهای باز و بسته این قابلیت را دارد که ۶۰۰ بازدید کننده را همزمان سرگرم نماید.

در ابتدای ورود به شهر‌بازی شهر رویا‌ها با یک فضای باز که اطراف آن را کوه‌هایی فرا گرفته مواجه می‌شویم که نخستین بخشی که در این شهر‌بازی بیش از موارد دیگر توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند، وجود ساختمانی به شکل دایناسور است که درون آن مبهم است و دوست داری که هر چه زود‌تر به داخل این ساختمان بروی.

* ترن هوایی از جاذبه‌های مهم شهر رویا‌ها است

ترن هوایی یکی دیگر از جاذبه‌های این شهر‌بازی است که کوچک و بزرگ علاقه‌مند به سوار شدن روی واگن‌های این ترن هستند و کودک درون هر شخصی با دیدن این اسباب‌بازی مهیج به سر ذوق می‌آید و تفاوتی نمی‌کند که استفاده‌کنندگان از این ترن هوایی کوچک یا بزرگ باشند، زمانی که سوار ترن هوایی می‌شوی، فضایی توأم با ترس و دلهره، اما هیجان‌انگیز را تجربه می‌کنی و دوست داری که این مسیر هیچ گاه به پایان نرسد و همچنان این بازی مهیج برای مدتی طولانی ادامه داشته باشد.

البته دوست داری بازی ترن معلق بر خلاف ترن هوایی هر چه زود‌تر به پایان برسد، چرا که ترن معلق با فضایی توأم با وحشت و اضطراب همراه است که سوار شدن بر آن جرأت بسیاری می‌خواهد و هر فردی حاضر به استفاده از این بازی نیست و بسیاری از افرادی که در صف این بازی ایستاده بودند، پس از مدتی محل سوار شدن بر این وسیله را ترک می‌کردند و ترجیح داده از بازی‌های دیگر این شهر‌بازی استفاده کنند.

شهر رویا‌ها دارای بازی‌های متعدد مهیج و شادی‌آور است:

جدای از اسباب‌بازی‌هایی مانند ترن هوایی، ترن معلق، تاب زنجیری و چنین اسباب‌بازی‌هایی، بخش‌های جذاب دیگری چون شهر واژگون، سفینه فضایی و دنیای زیر آب در این شهر‌بازی وجود دارد که با فراهم کردن فضا‌های سه‌بعدی و پنج‌بعدی لحظاتی بسیار شاد را برای استفاده‌کنندگان ایجاد می‌کند.

جذاب‌ترین بخش شهر‌بازی شهر رویا‌ها را می‌توان در شهر واژگون مشاهده کرد که هر فرد با ورود به آن پس از گذشتن از اتاق‌های متعدد به واگنی می‌رسد که قرار است شما را به فضایی نامعلوم و پر از هیجان ببرد، واگن‌هایی با گنجایش هشت نفر در مقابل پای افراد می‌ایستد و سپس افراد با سوار شدن بر آن وارد فضایی تاریک می‌شوند و در ادامه با فضای پنج بعدی شهری مواجه می‌‌شوند که دایناسور‌ها به آن حمله کرده و هر لحظه برای شما ایجاد خطر می‌کند.

ساعات بازدید شهر رویاها :

همه روزه از ساعت 10 صبح الی 23

شماره تماس :

031-95020960

bagh1
Photo 2017 04 30 12 09 06
Roomm6
Room3
Room2
Bagh2
6384
Baghparandegan
Dreams17
Dreams18
Dreams19
Dreams4
Dreams8
Dreams9

مکان شهر رویاها برروی نقشه

FaLang translation system by Faboba